راه اندازی و مدیریت اعلان ها

Fanotify این امکان را به شما میدهد تا بسته به نوع کسب و کاری که دارید از راهی امن و پرسرعت پیام ها و اعلان‌های مورد نظرتان را ایجاد کرده، مدیریت کنید و به اطلاع کاربرانتان برسانید. این پیام ها می‌تواند یادآوری یک رویداد، پیام های تبلیغاتی و بازاریابی و یا اطلاعاتی در مورد تراکنش‌های انجام شده توسط کاربر و ... باشند.

زیرسرویس های اعلان

Service Image

Email Notification

با استفاده از این سرویس شما می‌توانید برای کاربران خود به صورت گروهی یا انفرادی ایمیل ارسال کنید. علاوه بر این امکان دریافت ایمیل‌های کاربرانتان نیز وجود دارد که در بخش دریافت ایمیل شما می‌توانید تنظیمات خاص خودتان را اعمال کنید برای مثال مشخص کنید در هر نوبت چه تعداد ایمیل برای شما نمایش داده شود. علاوه بر این می‌توانید برای ایمیل‌های خودتان شنونده تنظیم کنید که البته این سرویس در حال حاضر فقط برای gmail قابل استفاده است.

Service Image

Notification Mobile SMS

این سرویس به شما این امکان را می‌دهد تا پیام‌های مورد نظرتان را برای کاربران ایجاد کرده و به صورت فردی یا گروهی به صورت پیامک ارسال کنید. همچنین شما می‌توانید وضعیت ارسال پیام را نیز مشاهده نمایید. علاوه بر این امکان دریافت پیام از سوی کاربران نیز وجود دارد.

Service Image

Notification Forwarding

در این سرویس شما می‌توانید با تعریف شرط بر روی پیام‌های دریافت شده، اجرای عملیاتی خاص را از سیستم بخواهید. بعنوان مثال شرط را به این صورت تعریف کنید که اگر عنوان ایمیل دریافتی با عبارتی خاص برابر بود، برای کاربرانتان یک پیامک از پیش تعیین شده ارسال شود.

مزایای استفاده از سرویس اعلان

سرعت

با توجه به زیرساختهای قدرتمند موجود و همینطور ارسال پیام ها با استفاده از حافظه کش، مبادله پیام ها با سرعت بسیار بالایی انجام می شود.

سادگی استفاده

پنل کاربری طراحی شده برای استفاده از سرویس های پادیوم بسیار ساده و کاربر پسند بوده و شما به راحتی و حتی بدون داشتن اطلاعات فنی می توانید در کسب و کار خودتان از این سرویس استفاده کنید.

مقیاس پذیری

شما میتوانید به هر تعدادی از کاربرانتان به صورت گروهی و یا انفرادی پیام ارسال کنید و محدودیتی از نظر تعداد کاربران یا پیام های ارسالی وجود ندارد. علاوه بر این می توانید هر سرویسی که مورد نیازتان هست را دریافت کنید و در یک جا به صورت یکپارچه آن ها را در اختیار داشته باشید.

موارد استفاده از سرویس اعلان

اطلاع رسانی‌های خاص

می‌توانید این سرویس را برای اطلاع رسانی خاص از جمله اطلاع رسانی‌های امنیتی و اخطاری تنظیم نمایید برای مثال به گونه ای تنظیم کنید که ورود به حساب کاربرانتان را از طریق پیامک به آن‌ها اطلاع دهید. در این صورت اگر ورود غیرمجازی اتفاق بیفتد، کاربر به سرعت متوجه شده و پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد.

پاسخگویی

یکی از مهمترین مسئولیت های هر کسب و کار پاسخگویی به سوالات و درخواست های کاربرانش است. شما می توانید با تعریف یک شرط بر روی پیام های دریافتی از سمت کاربرانتان، پیام های حاوی سوال یا نظر را جداسازی کنید با این کار علاوه بر اینکه هیچ سوال یا نظری از قلم نمی افتد، میتوانید در کمترین زمان ممکن پاسخگوی آنان باشید.

اعلام وضعیت تراکنش

در کسب و کارهایی که محصول یا خدماتی را به کاربرانشان ارائه می دهند لازم است پس از انجام مراحل خرید، وضعیت تراکنش را به اطلاع کاربر برسانند. با استفاده از این سرویس میتوان این کار را انجام داد. بعنوان مثال با تعیین شروط تعیین میکنید که اگر تراکنش به دلیل مشخصی با مشکل روبرو شد پیام مناسب برای کاربر ارسال شود و اگر موفقیت آمیز بود، فاکتور و کد پیگیری به ایمیل کاربر ارسال شود.

دیاگرام گردش‌کار

۱

ثبت نام

با ثبت نام در پادیوم، ۶ ماه رایگان از سرویس‌های غیر پولی استفاده کنید

ثبت نام در پادیوم
۲

مطالعه مستندات

مستندات پادیوم بصورت کامل و بروز در اختیار توسعه دهندگان قرار دارد

ورود به مستندات
۳

SandBox

در sandbox پادیوم، توسعه دهندگان میتوانند در محیط آزمایشگاهی قرار بگیرند

ورود به Sandbox

کارشناسان فروش پادیوم برای در اختیار گذاشتن اطلاعات بیشتر در مورد قیمت‌گذاری سرویس‌ها آماده هستند.

۰۲۱-۸۹۵۱۴۱۴۲