زمان بندی برنامه‌ها و رویدادها

سرویس تقویم که در پادیوم ارائه شده است، کاملا مطابق با خواست مردم کشور بوده و بر اساس تقویم هجری شمسی و با زبان فارسی قابل ارائه است. شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌توانند با درخواست این سرویس، علاوه بر فعال‌سازی و ارائه‌ی آن به عنوان یک خدمت به کاربرانشان، رویدادها و برنامه‌های کسب و کار خود را بر روی آن زمان‌بندی کنند و در صورت لزوم افرادی را به یک رویداد دعوت کرده و یا اطلاع رسانی‌های خاصی را تنظیم نمایند.

ویژگی‌های سرویس تقویم

Service Image

امکان تعریف رویداد

کاربر می‌تواند در تقویم مورد نظر خود (تقویم پیش فرض و یا دیگر تقویم هایی که خود ساخته و یا دسترسی های لازم روی آن تقویم را دارد) رویداد ایجاد نماید. این رویداد می‌تواند دارای بازه زمانی مشخص (روز و ساعت) ، دسترسی های لازم ، افراد مشترک ، رنگ و عنوان و.... باشد.

Service Image

یادآوری و اطلاع رسانی

کاربر می‌تواند برای رویداد خود اطلاع رسانی‌هایی را تنظیم نماید و مشخص کند می‌خواهد از کدام یک از روش‌های notification، پیامک و ایمیل این اطلاع‌رسانی انجام شود. طبق زمان‌بندی و نوع اطلاع رسانی مشخص شده توسط کاربر، یادآوری‌های لازم برای آن رویداد انجام می‌شود.

Service Image

اشتراک گذاری

کاربر می‌تواند برای رویدادی که در حال ثبت است، افرادی را با سطح دسترسی‌های متفاوت در قالب شرکت‌کننده ثبت نماید. به ازای هر فرد شرکت‌کننده باید دسترسی‌هایی از قبیل امکان ویرایش رویداد، امکان دعوت و مشاهده دیگران نیز مشخص شود. شرکت‌کنندگان با توجه به دسترسی داده شده می‌توانند تغییراتی را در رویداد اعمال نمایند.

Service Image

تعریف دسترسی

به صورت پیش‌فرض به یک تقویم فقط کاربر اصلی آن دسترسی دارد. اما کاربر می‌تواند برای تقویم خود امکان دسترسی خصوصی و عمومی ایجاد کند. در دسترسی خصوصی کاربر و افراد شرکت‌کننده به رویدادها امکان مشاهده و دسترسی به تقویم و رویداد را دارند. در دسترسی عمومی کاربران دیگر نیز میتوانند رویدادها را جستجو نمایند و به آن دسترسی داشته باشند.

مزایای استفاده از سرویس تقویم

امکان ایجاد و مدیریت چند تقویم

هر کاربر می‌تواند برای موضوعات مختلف و با توجه به نیازش برای خودش چندین تقویم ایجاد کرده و مدیریت نماید. کاربر دارای دو دسته تقویم است. یکی تقویم‌هایی که خودش ایجاد کرده و دیگر تقویم‌هایی که کاربر در آن دخالتی دارد. به عنوان مثال، کاربر از مشترکان آن تقویم باشد و یا در رویدادی از آن تقویم عضو شده باشد.

دسترسی از طریق دستگاه های مختلف

با استفاده از سرویس تقویم این امکان را دارید که از طریق دستگاه های مختلف و در هر زمان و مکانی به تقویم خود دسترسی داشته باشید و آن را بروزرسانی کنید و از آخرین تغییرات و کارهای انجام شده مطلع شوید.

به روز رسانی و همگام سازی در لحظه

در صورت ویرایش اطلاعات مرتبط با هر رویدادی، تغییرات انجام شده با سرعت بسیار بالایی در تمامی دستگاه ها اعمال می شود. همچنین در رویداد هایی که چندین شرکت کننده دارد تمامی شرکت کنندگان به صورت لحظه ای می توانند از تغییرات اعمال شده در رویداد مطلع شوند.

موارد استفاده از سرویس تقویم

کارهای گروهی

پروژه‌های بزرگ اکثرا به صورت گروهی انجام می‌پذیرند. یکی از مهمترین مسائلی که در کارهای گروهی وجود دارد تقسیم و زمان‌بندی کارها به صورت درست و منصفانه است. با استفاده از سرویس تقویم و ایجاد یک تقویم اختصاصی برای تیم خود، به راحتی می‌توانید کارها را به اعضای مختلف گروه اختصاص داده و آن‌ها را بر روی تقویم زمانبندی و مدیریت کنید.

آنالیز و ارزیابی

اگر شما مدیر یک پروژه هستید می‌توانید با ایجاد تقویم برای هر یک از اعضای تیم پروژه، فعالیت‌های انجام شده توسط هر یک را بر روی تقویم زمانبندی کنید. در نتیجه شما می‌توانید علاوه بر نظارت بر فعالیت‌های اعضای تیم خود، عملکرد تیمتان را مورد آنالیز و ارزیابی قرار دهید. علاوه بر این از طریق سرویس اطلاع رسانی می‌توانید در مواقع لزوم یادآوری‌های لازم را تنظیم کنید.

عملیات رزرو

اگر از آن دسته کسب و کارهایی هستید که محصول یا خدماتی را به صورت اجاره‌ای در اختیار کاربران‌تان قرار می‌دهید، تقویم یک سرویس بسیار کارا برای زمانبندی درخواست های کاربرانتان است. به طور مثال اگر صاحب یک هتل هستید با ایجاد یک تقویم برای زمانبندی رزرو اتاق‌ها و وارد کردن اطلاعات رزرو مشتریان در آن، علاوه بر اینکه تمامی کارمندان هتل از آخرین وضعیت رزرو اتاق ها مطلع می‌شوند، با سرویس‌های اطلاع رسانی و اشتراک گذاری می‌توانید یادآوری‌های لازم را نسبت به اتمام مهلت، تمدید اجاره و … برای مشتریان داشته باشید.

دیاگرام گردش‌کار

۱

ثبت نام

با ثبت نام در پادیوم، ۶ ماه رایگان از سرویس‌های غیر پولی استفاده کنید

ثبت نام در پادیوم
۲

مطالعه مستندات

مستندات پادیوم بصورت کامل و بروز در اختیار توسعه دهندگان قرار دارد

ورود به مستندات
۳

SandBox

در sandbox پادیوم، توسعه دهندگان میتوانند در محیط آزمایشگاهی قرار بگیرند

ورود به Sandbox

کارشناسان فروش پادیوم برای در اختیار گذاشتن اطلاعات بیشتر در مورد قیمت‌گذاری سرویس‌ها آماده هستند.

۰۲۱-۸۹۵۱۴۱۴۲