سرویس‌های انعطاف پذیر بانکی و مالی

شما می‌توانید با توجه به نیاز کسب و کارتان هر کدام از سرویس‌های بانکی و مالی مورد نیازتان را دریافت کرده و آن‌ها را به راحتی شخصی سازی و مدیریت نمایید.

زیر سرویس های بانکی و مالی

Service Image

سرویس‌های مربوط به کارت بانکی

استفاده از کارت‌های بانکی چه برای اشخاص و چه برای کسب و کار‌ها تبدیل به کاری روتین و روزانه شده است. با استفاده از امکاناتی که پادیوم در اختیار کسب و کار‌ها قرار می‌دهد، آن‌ها می‌توانند فهرست کارت‌های مربوط به هر شخص را مشاهده کنند، اطلاعات کارت‌های شتابی را دریافت کرده و شماره سپرده را بر اساس شماره کارت پاسارگادی و شماره شبا را بر اساس شماره کارت بازیابی کنند.

Service Image

راهکار‌های انتقال وجه

از آنجایی که یکی از پرتکرارترین عملیات بانکی در یک کسب و کار انتقال وجه است، بهتر است برای تسربع در انجام آن از روشی استفاده شود که با نوع پرداخت‌ مورد نظر متناسب باشد. به همین دلیل پادیوم در این زمینه سرویس‌های متنوعی را ارائه می‌دهد. امکان انتقال وجه پایا، ساتنا، حساب به حساب، حساب به کارت و امکان مشاهده فهرست سپرده‌ها برای هر کسب و کار وجود دارد تا با توجه به نیاز خود بهترین سرویس را انتخاب کرده و پیاده سازی کند.

Service Image

سرویس بن کارت

شرکت‌ها یا سازمان‌ها می‌توانند به جای هدیه نقدی و یا بن کارت‌های کاغذی، برای کارکنان خود بن کارت الکترونیکی ایجاد کرده و آن را با مبالغ مورد نظرشان شارژ نمایند. علاوه بر این با استفاده از این سرویس می‌توانند در مورد نوع و وضعیت بن کارت‌های سازمان، تراکنش‌های انجام شده، اطلاعات کلی و یا جزئیات مرتبط با شارژ آن‌ها گزارش‌های کامل و دقیقی دریافت کنند. امکان استرداد وجه نیز در بن کارت‌ها وجود دارد.

Service Image

فروش اقساطی و مدیریت چک

با استفاده از سرویس‌های بانکی و مالی پادیوم، کسب و کارها می‌توانند با حمایت مستقیم بانک پاسارگاد و بدون درگیری در مسائل حقوقی و دریافت ضمانت از مشتری، امکان خرید اقساطی را برای آن‌ها فراهم کند. علاوه بر این می‌توانند در مورد روند پرداخت اقساط و همچنین چک‌های واگذار شده نیز، گزارش‌هایی کامل و دقیق دریافت نمایند.

Service Image

امکانات جانبی

علاوه بر سرویس‌های عنوان شده، پادیوم سرویس‌های متنوع دیگری را نیز در زمینه‌ی سرویس‌های بانکی و مالی در اختیار کسب و کارها قرار می‌دهد. به عنوان مثالی از آن‌ها می‌توان به امکان استعلام اطلاعات شبا همه بانک‌ها، کارت به شبا، حساب به شبا و بازیابی شماره حساب براساس شماره کارت اشاره کرد.

مزایای استفاده از سرویس بانکی و مالی

امنیت و پشتیبانی

با توجه به این‌که خدمات بانکی و مالی پادیوم با پشتیبانی مستقیم بانک پاسارگاد ارائه می‌شوند، شما می‌توانید بدون هیچ‌گونه نگرانی در مورد امنیت و پشتیبانی این خدمات، امور بانکی مورد نیازتان را شخصی سازی و درون برنامه‌ی خودتان پیاده سازی کنید و با اطمینان خاطر و بدون نگرانی از امکانات آن‌ها بهره‌مند شوید.

انعطاف‌پذیری و مطابقت با نیازها

شما می‌توانید هر کدام از سرویس‌های بانکی که مورد نیازتان است را از پادیوم دریافت کنید و با توجه به نوع نیازتان آن را شخصی‌سازی کنید. هم‌چنین این امکان در اختیار شما قرار دارد که برای هر یک از کاربرانتان برای استفاده از خدمات بانکی و مالی دسترسی‌های جداگانه و منحصر به ‌فردی را تعریف کنید.

قابلیت پیاده‌سازی بر روی نرم‌افزارهای مختلف

این سرویس‌ها بر روی نرم افزارهای مختلف قابل پیاده‌سازی می‌باشند. در نتیجه شما می‌توانید تمامی امور خود را از طریق یک نرم‌افزار، با پیچیدگی کمتری انجام دهید. به طور مثال، اگر در سازمان خود از سیستم مالی قابل توسعه‌ای استفاده می‌کنید، می‌توانید خدمات بانکی مورد نظرتان را درون آن پیاده سازی کرده و یک سیستم مالی و بانکی کامل و یکپارچه داشته باشید.

موارد استفاده از سرویس بانکی و مالی

فروشندگان اقساطی

کسب و کارها می‌توانند با استفاده از این سرویس به مشتریان خود امکان خرید اقساطی را بدهند. برای این کار لازم است مشتریان به یکی از شعب بانک پاسارگاد مراجعه نموده و وثایق خود را تعیین نمایند. بازپرداخت اقساط توسط بانک پاسارگاد تضمین می‌گردد بنابراین نیازی نیست کسب و کار درگیر مسائل حقوقی و دریافت ضمانت از مشتری گردد. علاوه بر این کسب و کارها، با استفاده از این سرویس می‌توانند نظارت کاملی بر روی لیست اقساط، بدهی‌ها و پرداختی‌های مشتریان خود داشته باشند.

تسهیل امور مالی شرکت‌ها و سازمان‌ها

کسب و کارها با دریافت خدمات بانکی و مالی مورد نظرشان از پلتفرم پادیوم، می‌توانند تمامی خدمات و سرویس‌ها را به صورت تجمیع شده و یکپارچه در برنامه مالی خود پیاده کنند، این امر علاوه بر این‌که باعث صرفه جویی در وقت و هزینه‌ها می شود، امنیت سیستم را نیز افزایش می‌دهد. به عنوان مثال کسب و کار می‌تواند با ایجاد دسترسی‌های خاص منظوره برای کاربران مختلف، امنیت سیستم بانکی خود را افزایش دهد و یا نرم افزار خود را به گونه‌ای توسعه دهد که برخی از روال‌های تکراری بانکی، مانند پرداخت حقوق ماهیانه‌ی کارمندان به صورت خودکار انجام شود.

تولیدکنندگان نرم‌افزار‌های حسابداری

شرکت‌هایی که در زمینه ی تولید و توسعه‌ی نرم‌افزارهای مالی و حسابداری فعالیت می‌کنند، می‌توانند با استفاده از API‌های ارائه شده توسط خدمات بانکی و مالی پادیوم، خدمات مرتبط با اینترنت بانک را نیز به محصول خود اضافه کنند و از این طریق امکانات بیشتری را در اختیار مشتریان خود قرار دهند.

دیاگرام گردش‌کار

۱

ثبت نام

با ثبت نام در پادیوم، ۶ ماه رایگان از سرویس‌های غیر پولی استفاده کنید

ثبت نام در پادیوم
۲

مطالعه مستندات

مستندات پادیوم بصورت کامل و بروز در اختیار توسعه دهندگان قرار دارد

ورود به مستندات
۳

SandBox

در sandbox پادیوم، توسعه دهندگان میتوانند در محیط آزمایشگاهی قرار بگیرند

ورود به Sandbox

کارشناسان فروش پادیوم برای در اختیار گذاشتن اطلاعات بیشتر در مورد قیمت‌گذاری سرویس‌ها آماده هستند.

۰۲۱-۸۹۵۱۴۱۴۲