ذخیره سازی یکپارچه اطلاعات در هر زمان و مکان

فضای ابری پاد این امکان را در اختیارتان قرار می‌دهد تا شما و سازمانی که در آن مشغول به کار هستید، بتوانید بدون نگرانی از امنیت و از دست رفتن اطلاعاتتان، آ‌ن‌ها را ذخیره کنید و در زمان نیاز، از هر مکانی تنها از طریق اتصال به اینترنت به راحتی به اطلاعاتتان دسترسی داشته باشید.

ویژگی‌های سرویس پاد اسپیس

Service Image

همگام سازی خودکار

هر تغییری که در فایل‌های خود انجام دهید، در تمامی تجهیزات متصل به حساب کاربری‌تان مثل موبایل‌ها و رایانه‌ها به صورت خودکار اعمال می‌شود، همچنین پشتیبان‌گیری خودکار توسط نرم افزارهای نصب شده، برای فایل‌های شما صورت می‌گیرد. در گوشی‌های اندروید نیز امکان ذخیره خودکار شماره تماس‌ها، پیامک‌ها و یا تصاویر گرفته شده توسط دوربین گوشی در اختیار شما قرار می‌گیرد.

Service Image

امکان نگهداری نسخه‌های مختلف اطلاعات

هر فایلی که بارگزاری می‌کنید و یا تغییری در آن ایجاد می‌کنید، قبل از ذخیره‌سازی یک نسخه جدید از آن ایجاد می‌شود تا شما بتوانید به نسخه‌های قبلی نیز دسترسی داشته باشید. شما این امکان را دارید، که تاریخچه تغییرات و افرادی که آن را در فایل‌ها ایجاد کرده‌اند ببینید، آن‌ها را بازیابی کرده و یا روی آن‌ها یادداشت گذاری کنید.

Service Image

ابزارهای اشتراک گذاری

شما این امکان را دارید تا اطلاعات خود را با کاربری خاص به اشتراک بگذارید و دسترسی به آن را به هر صورت که می‌خواهید، مدیریت کنید. برای مثال، می‌توانید فایل‌های خود را طوری منتشر کنید که دیگران امکان ویرایش آن را نداشته باشند و یا می‌توانید زمان دسترسی و یا تعداد دانلود آن‌ها را محدود کنید، همچنین می‌توانید برای فایل‌های خود رمز عبور تعریف کنید و یا در صورتی که نیاز داشته باشید دیگران در فضای ابری شما فایلی را بارگزاری کنند، می‌توانید حجم و فرمت استاندارد ان را مشخص کنید.

Service Image

همکاری در ذخیره‌سازی

اگر شما مدیر یک سازمان هستید، می‌توانید در فضای ابری پاد گروه‌های کاری مختلفی ایجاد کنید و کارمندانتان را به آن‌ها اضافه کنید. کارکنان شما می‌توانند طبق دسترسی که به آن‌ها می‌دهید و تحت نظارت شما، روی فایل‌ها کار کرده و تغییراتی را اعمال کنند. همچنین امکان ارتباط بین افراد و همکاران از راه‌های مختلف، مانند کامنت گذاری روی فایل‌ها نیز وجود دارد. اگر یک کاربر عادی هستید نیز این امکان را دارید در فضای ابری خود، دوستان و یا اعضای خانواده‌تان را برای همکاری در ذخیره‌سازی و یا تغییرات در یک فایل دعوت کرده و آن را مدیریت کنید.

مزایای استفاده از سرویس پاد اسپیس

سهولت و سرعت دسترسی

با استفاده از سرویس‌های CDN موجود در زیر ساخت پادیوم، فایل‌های شما بر روی سرورهای مختلف در مکان‌های متفاوت در داخل کشور توزیع می شود که این کار علاوه بر این‌که امنیت اطلاعات را بالا می‌برد، باعث سهولت و افزایش سرعت دسترسی به اطلاعات نسبت به فضاهای ابری غیرایرانی می‌شود.

امنیت و رمزنگاری

داده‌ها در پاد اسپیس در دو مرحله رمزنگاری می‌شوند. در مرحله اول داده‌ها به محض خروج از سیستم کاربر رمزنگاری شده و پس از آن به پایگاه داده فرستاده می‌شوند. پس از بارگذاری بر روی پایگاه داده نیز داده‌ها برای بار دوم رمزنگاری می‌شوند. این امر باعث می‌شود امنیت پایگاه داده به صورت چشم‌گیری افزایش پیدا کرده و در صورت هر نوع حمله‌ای به پایگاه داده، اطلاعات و محتویات فایل‌ها در دسترس قرار نگیرند.

آموزش و پشتیبانی

با توجه به این‌که تمامی آموزش‌های لازم برای استفاده از فضای ابری پاد در اختیار شما قرار داده می‌شود، شما می‌توانید با اطمینان خاطر و به راحتی از این سرویس استفاده کنید. هم‌چنین در صورت بروز هرگونه مشکل، تیم پشتیبانی پاد در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهند بود.

موارد استفاده از پاد اسپیس

پشتیبان‌گیری از اطلاعات

با توجه به قیمت بالای حافظه‌های ذخیره‌سازی فیزیکی و همچنین محدودیت فضا در آن‌ها، سازمان‌ها همواره نگران مدیریت میزان حجم اطلاعات خود هستند. با استفاده از فضاهای ابری می‌توانند بدون دغدغه محدودیت حافظه، تمام اطلاعات خود را ذخیره‌سازی کنند، تا علاوه بر حفظ اطلاعات قدیمی و مهم‌شان، آن‌ها را در فضایی قابل اعتماد و امن به صورت رمزنگاری شده و با وجود چندین نسخه‌ی پشتیبان، داشته باشند. همچنین می‌توانند هر زمانی که به اطلاعاتشان احتیاج دارند، به راحتی به آن‌ها دسترسی داشته باشند و حافظه فیزیکی شان را برای کاربردها و اطلاعات مهم خالی نگه دارند و در وقت و هزینه‌های خودشان صرفه‌جویی کنند.

استفاده از پنل کاربری

فضای ابری پاد کاملا ایرانی است و پنل کاربری آن نیز با توجه به فرهنگ ایرانیان و به زبان فارسی طراحی و پیاده‌سازی شده‌است. ما در پاد این آمادگی را داریم که در صورت نیاز سازمان‌ها و شرکت‌ها، پنل کاربری را برای آن‌ها شخصی سازی کرده و در اختیارشان قرار دهیم. به طور مثال ممکن است سازمانی منابع ذخیره‌سازی فیزیکی را در اختیار داشته باشد، اما یک پنل کاربری مناسب و فارسی برای ارائه این فضا به کارمندان خود نداشته باشد. این سازمان می‌تواند به جای پیاده سازی پنل کاربری، این سرویس را از ما دریافت نماید.

فضای ذخیره‌سازی سازمانی

سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ می‌توانند از فضای ذخیره‌سازی ابری به عنوان یکی از خدماتی که در اختیار کارمندانشان قرار می‌دهند استفاده کنند. برای مثال دانشگاه‌ها می‌توانند حجم مشخصی از فضای ذخیره‌سازی ابری را به عنوان فضای ذخیره‌سازی دانشگاهی در اختیار اساتید و دانشجویان خود قرار دهند.

دیاگرام گردش‌کار

۱

ثبت نام

با ثبت نام در پادیوم، ۶ ماه رایگان از سرویس‌های غیر پولی استفاده کنید

ثبت نام در پادیوم
۲

مطالعه مستندات

مستندات پادیوم بصورت کامل و بروز در اختیار توسعه دهندگان قرار دارد

ورود به مستندات
۳

SandBox

در sandbox پادیوم، توسعه دهندگان میتوانند در محیط آزمایشگاهی قرار بگیرند

ورود به Sandbox

کارشناسان فروش پادیوم برای در اختیار گذاشتن اطلاعات بیشتر در مورد قیمت‌گذاری سرویس‌ها آماده هستند.

۰۲۱-۸۹۵۱۴۱۴۲