بستری امن و سریع برای پرداخت

یکی از مهم‌ترین نیازهای امروز دنیای تجارت امکان پرداخت الکترونیکی است. پادیوم برای حل کردن این نیاز سرویس‌های متنوعی برای پرداخت در بستری امن و سریع را در اختیارتان قرار می‌دهد.

زیر سرویس های پرداخت

Service Image

پرداخت در محل

کسب و کارهای فیزیکی برای فروش محصولات خود نیازمند روش های پرداخت جدیدی هستند. پلتفرم پادیوم با ارائه‌ی دستگاه‌های کارتخوان قابل برنامه‌ریزی، این امکان را در اختیار کسب و کارها قرار می‌دهد تا با شخصی‌سازی این دستگاه، امکان خرید از حساب حقیقی و مجازی با انواع تسهیلات را در اختیار کاربران و مشتریانشان قرار دهند.

Service Image

پرداخت اینترنتی

کلیه شرکت‌ها و کسب و کارهایی که محصول یا خدماتی را در اختیار کاربرانشان قرار می‌دهند، به راه‌کارهایی امن و قابل اعتماد برای پرداخت و تبادل پول نیاز دارند. در همین راستا پادیوم سرویس‌های متنوعی از جمله درگاه پرداخت، امکان استرداد وجه، پرداخت با شناسه و پرداخت قبض به صورت تکی و دسته‌ای را ارائه داده و در اختیار کسب و کارها قرار می‌دهد.

مزایای استفاده از سرویس پرداخت

امنیت

از آن‌جایی که پرداخت الکترونیکی به طور مستقیم با سرمایه مشتریان و کسب‌وکارها در ارتباط است، افراد تمایل دارند از سیستمی استفاده کنند که امنیت پرداخت آن تضمین شده باشد. با توجه به اینکه سرویس‌های پادیوم به طور مستقیم توسط بانک پاسارگاد ارائه می‌شوند، از امنیت کامل برخوردارند. شما می‌توانید با اطمینان خاطر و بدون هیچ‌گونه نگرانی پرداخت‌های خود را مدیریت نمایید.

مدیریت تسویه حساب

یکی از مهمترین مزایای سرویس پرداخت پاد، امکان شخصی‌سازی تسویه حساب‌هاست. به طور پیش فرض تسویه حساب ۲۴ ساعت پس از پرداخت وجه به حساب شما انجام می‌گیرد. اما با استفاده از سرویس پرداخت پاد شما می‌توانید تسویه حساب را در لحظه انجام دهید و یا به هر زمان دیگری که مورد نیازتان است، موکول نمایید. علاوه بر این، مبالغ تسویه را نیز می‌توانید خودتان تعیین کنید.

گزارش‌های دقیق و کامل

سرویس‌های پرداخت پاد این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهند که بتوانید با توجه به نیازتان از واریزی‌ها و پرداخت‌های خود و کاربرانتان گزارش‌های دقیق، کامل و متنوعی بگیرید تا با استفاده از آن‌ها بتوانید کسب و کار خود را به درستی مدیریت کرده و با دقت و پیش بینی بهتری برنامه‌ریزی های لازم را انجام دهید.

تنوع

اگر شما یک کسب و کار هستید، پادیوم با ارائه‌ی روش‌های متنوع پرداخت، این امکان را به شما به‌ می‌دهد تا با توجه به نیازهای خود و کاربرانتان، بهترین و موثرترین راه را برای پرداخت انتخاب کنید. همچنین شما می‌توانید سرویس انتخاب شده را با توجه به نیازهایتان شخصی‌سازی کرده و پس از آن در اختیار کاربرانتان قرار دهید.

موارد استفاده از سرویس پرداخت

استرداد وجه

کاربران یا مشتریان، ممکن است پس از واریز وجه به حساب کسب و کار شما، به هر دلیلی از آن منصرف شوند و تقاضای بازگشت وجه را داشته باشند. با استفاده از امکان استرداد وجه، شما می‌توانید بدون نیاز به گرفتن اطلاعات حساب از مشتری، به صورت خودکار، کل مبلغ و یا قسمتی از آن را به حساب او برگردانید.

پرداخت شناسه‌دار

اگر مشتریانی دارید که به صورت مستمر مبالغی را به حساب کسب و کار شما واریز می‌کنند، با استفاده از سرویس شناسه‌ی پاد می‌توانید پرداخت‌های آنان را شناسه‌دار کنید. این امر نه تنها پرداخت را برای مشتریان تسهیل می‌کند، بلکه باعث می‌شود پیگیری و ردیابی پرداختی‌های آنان برای شما آسان‌تر شده و با سرعت بیشتری انجام شود.

تسویه حساب

فرض کنید کسب و کاری هستید که خدمات و محصولات چندین تولیدکننده را در سایت خود به کاربرانتان ارائه می‌دهید. هنگامی که مشتری از سایت شما خرید انجام می‌دهد مبلغ خرید به حساب کسب و کار شما واریز می‌شود، با امکان مدیریت تسویه، شما می‌توانید تعیین کنید تا زمانی‌ که از رسیدن محصول به دست مشتری اطمینان کامل پیدا نکردید، پول به حساب ذینفع واریز نشود و پس از آن مبلغ تعیین شده از سمت شما، به حساب او واریز گردد.

دیاگرام گردش‌کار

۱

ثبت نام

با ثبت نام در پادیوم، ۶ ماه رایگان از سرویس‌های غیر پولی استفاده کنید

ثبت نام در پادیوم
۲

مطالعه مستندات

مستندات پادیوم بصورت کامل و بروز در اختیار توسعه دهندگان قرار دارد

ورود به مستندات
۳

SandBox

در sandbox پادیوم، توسعه دهندگان میتوانند در محیط آزمایشگاهی قرار بگیرند

ورود به Sandbox

کارشناسان فروش پادیوم برای در اختیار گذاشتن اطلاعات بیشتر در مورد قیمت‌گذاری سرویس‌ها آماده هستند.

۰۲۱-۸۹۵۱۴۱۴۲