راه اندازی و توسعه ی سریع و آسان یک پیام رسان

با استفاده از این پلتفرم شما می‌توانید هر کدام از امکاناتی را که از یک پیام رسان در کسب و کارتان به آن احتیاج دارید در کمترین زمان ممکن و به راحتی پیاده سازی کنید و از ویژگی‌های یک پیام رسان کامل، سریع و انعطاف پذیر بهره‌مند شوید.

ویژگی‌های سرویس پیام رسان

Service Image

سهولت پیاده‌سازی در محیط‌های مختلف

با توجه به اینکه سرویس پیام‌رسان پاد با محیط‌های مختلف وب، اندروید و آی.او.اس کاملا سازگار بوده و قابل پیاده‌سازی است، شما می‌توانید در انواع این محیط‌ها با سرعت و سهولت هر یک از سرویس‌های مرتبط با پیام‌رسان مورد نظر برای کسب و کار خود را پیاده‌سازی و راه‌اندازی کنید.

Service Image

امکان چت خصوصی و گروهی

این سرویس از نظر تعداد افراد مقیاس‌پذیر است، در نتیجه هیچگونه نگرانی در مورد افزایش تعداد کاربرانتان وجود ندارد. علاوه بر این شما می‌توانید انواع مختلفی از محیط‌های گفت‌وگو از قبیل گفت‌وگوی خصوصی میان دو نفر و یا گروهی میان چندین نفر را فراهم کنید. هم‌چنین امکان پیاده‌سازی گفت‌و‌‌گو به صورت یک طرفه نیز وجود دارد.

Service Image

تبادل محتوای مختلف

در پلتفرم پیام‌رسان پاد امکان ارسال و دریافت انواع مختلفی از محتوا از قبیل متن، عکس، فیلم، موزیک، فایل، لوکیشن و ... وجود دارد. در نتیجه شما می‌توانید با توجه به نوع نیاز کسب و کارتان امکان تبادل انواع مختلفی از محتوای متنی و چندرسانه‌ای را در اختیار کاربرانتان قرار دهید.

Service Image

خدمات مالی در بستر پیام‌رسان

با استفاده از سرویس‌های پیام‌رسان پاد علاوه بر اینکه از امکانات یک پیام رسان کامل با قابلیت تبادل انواع مختلفی از محتوا بهره‌مند می‌شوید، این امکان در اختیار شما قرار دارد که بتوانید سرویسهای مالی و پرداخت را نیز در بستر این پیام رسان پیاده سازی کنید و مدیریت نمایید.

مزایای توسعه بر پایه‌ی پیام رسان پاد

سرعت

یکی از مهمترین ویژگی‌هایی که هر سرویس مرتبط با پیام‌رسان باید داشته باشد سرعت در انتقال انواع محتوا و پیام‌هاست. سرویس‌های پیام‌رسان پاد به واسطه‌ی بهره‌مندی از زیرساخت‌های قدرتمند و پیشرفته، ارسال و دریافت پیام‌ها را با بالاترین سرعت و کمترین تاخیر امکان‌پذیر می‌کند.

امنیت در پیام‌رسانی

در پلتفرم پیام‌رسان پاد، تمامی پیام‌های ارسال شده، رمزنگاری می‌شوند. در نتیجه شما می‌توانید بدون هیچ‌گونه نگرانی و با اطمینان خاطر در مورد امنیت اطلاعات خود و کاربران کسب و کارتان، از انواع سرویس‌های این پیام‌رسان استفاده کرده و خدمات آن را در اختیار کاربرانتان قرار دهید.

انعطاف پذیر

پیام‌رسان پاد از تمامی امکانات و ویژگی‌های یک پلتفرم پیام‌رسانی قدرتمند و کامل برخوردار است. در نتیجه شما می‌توانید بدون نگرانی و به راحتی، با توجه به نیازتان و در هر زمانی، هر یک از سرویس‌های مورد نظرتان را درخواست داده، پیاده‌سازی کنید و یا سرویس قبلی خود را گسترش دهید.

موارد استفاده از پیام رسان پاد

تاکسی‌های آنلاین

در کسب و کارهایی که نیازمند برقراری ارتباط میان کاربر و ارائه‌دهنده خدمت است، می‌توان از پلتفرم پیام‌رسان پاد استفاده کرد. به طور مثال در تاکسی های آنلاین،شما می‌توانید امکان ارتباط بین مسافر و راننده را طوری فراهم کنید که مسافر بتواند بدون نیاز به تماس تلفنی، قبل از رسیدن راننده از طریق پیام متنی هماهنگی‌های لازم را با او انجام دهد.

فروشگاه‌های آنلاین

اگر شما صاحب کسب و کاری مانند فروشگاه‌های آنلاین هستید با استفاده از بستر پیام‌رسان پاد می‌توانید امکان برقراری ارتباط با مشتریان خود را فراهم کنید و از این طریق به صورت لحظه ای پاسخگوی سوالات مختلف آنان در مورد محصولات خود باشید، به این ترتیب می توانید تجربه ی خریدی آسان و لذت بخش را برای مشتریان خود فراهم کنید.

بازی‌های آنلاین

یکی از هیجان‌انگیزترین ویژگی‌های بازی‌های آنلاین رقابت همزمان با سایر بازیکنان است. به عنوان یک ارائه دهنده بازی آنلاین، با استفاده از سرویس پیام‌رسان پاد می‌توانید امکان برقراری ارتباط و ارسال انواع پیام را میان اعضای یک تیم و همچنین اعضای تیم های رقیب در یک بازی را فراهم کنید و از این طریق هیجان شرکت در بازی خود را افزایش دهید.

ایجاد یک پیام‌رسان

با استفاده از پلتفرم پیام‌رسان پاد، این امکان را دارید که یک برنامه پیام‌رسانی کامل را پیاده‌سازی کرده و در اختیار مشتریان خود قرار دهید. هم‌چنین علاوه بر امکانات یک پیام‌رسان شما می‌توانید خدمات مالی را نیز در بستر این برنامه پیاده‌سازی کنید. برای مثال برنامه ای را طراحی کنید که به مشتریان امکان گفت‌وگو در کنار انتقال وجه را بدهد.

دیاگرام گردش‌کار

۱

ثبت نام

با ثبت نام در پادیوم، ۶ ماه رایگان از سرویس‌های غیر پولی استفاده کنید

ثبت نام در پادیوم
۲

مطالعه مستندات

مستندات پادیوم بصورت کامل و بروز در اختیار توسعه دهندگان قرار دارد

ورود به مستندات
۳

SandBox

در sandbox پادیوم، توسعه دهندگان میتوانند در محیط آزمایشگاهی قرار بگیرند

ورود به Sandbox

کارشناسان فروش پادیوم برای در اختیار گذاشتن اطلاعات بیشتر در مورد قیمت‌گذاری سرویس‌ها آماده هستند.

۰۲۱-۸۹۵۱۴۱۴۲