تسهیل خرید، پرداخت و گزارش گیری

با استفاده از خدمات این پلتفرم، می‎توانید تجربه‌ی خرید و پرداخت را برای کاربران خود ساده‌تر کنید و به راحتی برای آن‌ها فاکتور صادر کرده، پرداخت‌هایشان را پیگیری کنید و گزارش‎های کاملی از درآمد و فروش خود داشته باشید.

ویژگی‌های سرویس کیف پول پاد

Service Image

شارژ کیف پول

کاربران برای شارژ کیف پول خود می‌توانند از طریق درگاه بانکی اقدام کنند. اگر شما یک کسب و کار هستید علاوه بر روش‌های ‌معمول شارژ کیف پول که برای مشتریان‌تان وجود دارد، می‌­توانید از طریق انتقال اعتبار از حساب‌­های اعتباری به کیف پول نیز آن را شارژ نمایید.

Service Image

استعلام موجودی

مشتریان و کسب و کارهایی که دارای حساب مجازی پاد هستند، روش‌­های مختلفی را برای آگاهی از میزان اعتبار خود در اختیار دارند. اگر شما به عنوان یک کسب و کار، به ازای هر یک از شاخه‌های فعالیت خود یک حساب اعتباری دارید، می‌توانید از طریق سرویس‌های نرم‌افزاری یا پنل کسب و کار، آن‌ها را مشاهده کرده و به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

Service Image

پرداخت فاکتور

پلتفرم پادیوم، روش‌های مختلفی را برای پرداخت یک فاکتور ارائه می‌دهد که که ساده‌ترین آن، استفاده از حساب مجازی است. شما به عنوان دارنده‌ی یک کسب و کار می‌توانید برای پرداخت یک فاکتور، مستقیماً کاربر را از برنامه‌ی خود به درگاه بانکی هدایت کنید و یا درخواست ایجاد لینک پرداخت کنید و آن را برای مشتری خود بفرستید. مشتری با دنبال کردن لینک، می‌تواند از طریق حساب مجازی و یا درگاه، پرداخت خود را انجام دهد.

Service Image

درخواست تصفیه حساب

شما به عنوان یک کسب و کار، از طریق سرویس‌های موجود در پنل کسب و کارتان در پلتفرم پادیوم، می‌توانید درخواست تصفیه حساب خود را به راحتی برای بانک ارسال نمایید تا در سریع‌ترین زمان ممکن این انتقال وجه به یکی از روش‌های پایا، ساتنا یا کارت به کارت انجام شود.

Service Image

کسب و کارهای اشتراکی

اگر صاحب کسب و کاری هستید که بابت اشتراک و ارائه‌ی خدمات، نیاز به دریافت هزینه به صورت دوره‌­ای از کاربرانتان دارید، می‌توانید از پلتفرم کیف پول پاد استفاده کنید و طی زمان‌های مقرر و با اجازه‌ی کاربر، تا سقف مبلغ معینی از حساب او به صورت خودکار مبلغ اشتراک را برداشت نمایید.

Service Image

ابطال فاکتور

فاکتوری که کسب و کار شما صادر می‌کند، گاهی ممکن است به دلایل مختلف نیاز به ابطال داشته باشد. کاربر یا کسب و کار هر کدام می‌توانند به شرط این‌که فاکتور بسته نشده باشد، آن را باطل نمایند. در صورت ابطال، اگر فاکتور پرداخت شده باشد، پول از حساب شما کسر و به کیف پول کاربر بازمی‌­گردد.

مزایای استفاده از سرویس کیف پول پاد

پرداخت امن

با توجه به پشتیبانی مستقیم بانک پاسارگاد از سرویس حساب مجازی ارائه شده در پلتفرم پادیوم، شما می‌توانید بدون هیچگونه نگرانی و با امنیت کامل سرویس ارائه شده را مورد استفاده قرار دهید.

روش­‌های متنوع پرداخت

در پلتفرم کیف پول پاد، راهکارهای متنوعی برای عملیات پرداخت مشتریانتان به شما ارائه داده می شود و هر روز این راه‌کارها در حال گسترش می باشند.

گزارش‎های مناسب

تمام پرداخت‎هایی که در پلتفرم کیف پول پاد انجام می‎شود مستند شده و شما می‎توانید گزارش کاملی از وضعیت مالی کسب و کار خود مشاهده نمایید. همچنین با استفاده از امکانات فاکتور، گزارش‎های کامل‎تر در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

موارد استفاده از سرویس کیف پول پاد

کسب و کارهای شراکتی و تسهیم فروش

کسب و کارهایی که بیش از یک ذینفع برای فروش خود دارند، با استفاده از این پلتفرم و ایجاد کیف پول برای هر یک از آن‌ها، می‌توانند موضوع تقسیم و انتقال وجه را به راحتی کنترل و مدیریت کنند. به طور مثال تاکسی‌های آنلاین را در نظر بگیرید. در انتهای هر بازه زمانی یک روزه، صاحب کسب وکار باید با تمامی رانندگان خود تصفیه حساب کند. در روش قدیمی سیستم حسابداری باید برای هر سفر سود کسب و کار و راننده را حساب کند، برای هر راننده مجموع درآمد آن روز از سفرهای مختلف را محاسبه کند و سپس هزینه‌های محاسبه شده برای هر راننده را بر اساس شماره حساب بانکی آنان از حساب کسب و کار کم کرده و به حساب راننده واریز نماید. اما با استفاده از سرویس کیف پول، کسب و کار می‌تواند با ایجاد کیف پول و حساب مجازی برای خود و هر یک از رانندگان، هزینه ها را در لحظه محاسبه کرده و به صورت خودکار به حساب مجازی راننده واریز نماید. در نتیجه هزینه‌های مرتبط با نیروی انسانی و خطای ناشی از آن و همچنین تاخیر در پرداخت‌ها به صورت چشم‌گیری کاهش می‌یابد.

فروشگاه‌های زنجیره‌ای

فروشگاه‌های زنجیره‌ای می‌توانند با ایجاد حساب مجازی و درخواست صدور کارت بانکی مخصوص برای مشتریان خود، خدمات ویژه‌ای را برای آنان در نظر بگیرند. به طور مثال این امکان را به مشتریان خود بدهند که در صورت خرید با کارت بانکی متصل به حساب مجازیشان، در صورتحساب آنان تخفیف اعمال شود. در نتیجه مشتریان می‌توانند حساب مخصوص خود را شارژ کرده و برای خرید از فروشگاه از آن استفاده کنند. علاوه بر این، مدیر فروشگاه می‌تواند این امکان را برای کارمندان خود نیز فراهم کند و به مناسبت‌های خاص، حساب کیف پول کارمندان خود را شارژ نماید و کارمندان برای خرید از فروشگاه بتوانند از آن استفاده کنند.

امکان ارائه کیف پول (White label) برای فروشگاه‌های آنلاین

صاحبان فروشگاه‌های آنلاین می‌توانند بدون استفاده از نام تجاری پاد، این پلتفرم را در برنامه‌ی خود پیاده‌سازی و اجرا کرده و در حساب کاربری هر یک از مشتریان خود، یک کیف پول مجازی ایجاد کنند. هر کاربر این امکان را دارد که حساب کیف پول خود را در هر زمانی که بخواهد و به میزانی که تمایل دارد شارژ کند. پس از آن برای خرید محصولات بدون نیاز به ورود به درگاه پرداخت و وارد کردن اطلاعات حساب و کارت بانکی، هزینه محصولات از حساب کیف پول وی کسر می‌گردد.

دیاگرام گردش‌کار

۱

ثبت نام

با ثبت نام در پادیوم، ۶ ماه رایگان از سرویس‌های غیر پولی استفاده کنید

ثبت نام در پادیوم
۲

مطالعه مستندات

مستندات پادیوم بصورت کامل و بروز در اختیار توسعه دهندگان قرار دارد

ورود به مستندات
۳

SandBox

در sandbox پادیوم، توسعه دهندگان میتوانند در محیط آزمایشگاهی قرار بگیرند

ورود به Sandbox

کارشناسان فروش پادیوم برای در اختیار گذاشتن اطلاعات بیشتر در مورد قیمت‌گذاری سرویس‌ها آماده هستند.

۰۲۱-۸۹۵۱۴۱۴۲