نسل جدید سیستم آنلاین رزرواسیون هتل

لاماسو در سایه همکاری‌های بین‌المللی خود، تلاش می‌کند تا راه ورود مسافران خارجی به کشور را هموار کند. هتل‌ها می‌توانند با استفاده از سرویس‌های ما وارد کانال‌های فروش بین‌المللی شوند. لاماسو همچنین می‌تواند با بهره‌گیری از زیرساخت‌ خود و دایره همکارانش، امکان رزرواسیون بین‌المللی را روی وب‌سایت خود هتل‌ها فراهم کند و علاوه بر آن هتل‌ها را نیز به کانال‌های فروش بین‌المللی متصل کند.

زیرسرویس های گردشگری

Service Image

سامانه مرکزی رزرواسیون (CRS)

اتصال هتل‌ها به مراکز رزرو دهنده از طریق سامانه مرکزی رزرواسیون یا CRS انجام می‌شود. این سامانه، یک زیرساخت نرم‌افزاری مبتنی بر وب است که برای تامین و توزیع اطلاعات لازم، جهت انجام رزرو و تراکنش‌های مرتبط با رزرو هتل به‌کار می‌رود. به‌ عبارتی، سامانه رزرواسیون مرکزی زیرساختی برای ارائه اطلاعات هتل‌ها به صورت یک‌پارچه است تا کارگزاران و فروشندگان هتل‌ها بتوانند هتل‌های خود را به رزرو کننده‌های زیادی ارائه کنند.

Service Image

سامانه مدیریت کانال‌های رزرو (Channel Manager)

سامانه مدیریت کانال‌های رزرو (Channel Manager) اتاق‌های قابل رزرو و نرخ‌‌های ارائه‌شده برای هر اتاق را مستقیماً برای آژانس‌های مسافرتی و مراکز رزرو دهنده آنلاین، به‌روزرسانی می‌کند. با این کار، رزرو اتاق به آسانی و با سرعت و دقت بیشتری صورت می‌گیرد و از بروز مشکلاتی مثل پذیرش بیش از ظرفیت جلوگیری می‌شود. این سیستم برای هر آژانس یا شرکت رزرودهنده، نرخ و شرایط اختصاصی موجود در قرارداد فی‌مابین آن و هتل را اعمال می‌کند و نرخ و ظرفیت اختصاص‌یافته توسط هتل و یا کارگزار برای مشتری محفوظ می‌ماند.

مزایای استفاده از سرویس گردشگری

حساب و کتاب دقیق

فرآیند پرداخت در سرویس لاماسو کاملاً شفاف و مطمئن است. آژانس‌ها و هتل در سامانه بانکی خود کیف پول ایجاد می‌کنند و پس از انجام هر رزرو، هزینه آن بلافاصله به هتل پرداخت می‌شود.لاماسو به‌منظور کاستن از درگیری‌های حقوقی و مالی با شرکت‌های متعدد رزرودهنده، به عنوان واسط و عملگر تراکنش‌ها به طرفین پرداخت‌های لحظه‌ای را تعهد می‌کند.

کاهش خطای انسانی

با استفاده از این سرویس دیگر نیازی به استعلام گرفتن به صورت تلفنی یا ایمیلی و … توسط اپراتور نیست و تمامی عملیات رزرو هتل به صورت مستقیم و آنلاین انجام می پذیرد، در نتیجه خطاهای اپراتور و هزینه های ناشی از آن به صورت چشم‌گیری کاهش می یابد.

اطلاعات کامل و به روز

با استفاده از سیستم لاماسو می‌توانید به بیش از دویست هتل و آژانس دسترسی داشته باشید. همینطور، این امکان وجود دارد که بتوانید آخرین اطلاعات اشغالی هتل‌ها را به صورت انحصاری دریافت کنید. آژانس‌ها می‌توانند از طریق این پنل، رزرو خود را انجام داده و همزمان از ظرفیت موجود هتل‌ها و خدمات آن به طور مداوم اطلاع پیدا کنند.

صرفه‌جویی در هزینه و زمان

یکی از اهداف لاماسو در صنعت‌ مهمان‌نوازی ایران این است که به جای روش‌های قدیمی مانند:تلفن و ایمیل از سیستم‌های قابل‌اعتماد برای رزرو آنلاین استفاده شود. این امر علاوه بر اینکه سبب می شود تا مسافران با صرف وقت و هزینه کمتری عملیات رزرو را انجام دهند به هتل ها و آژانس ها نیز این امکان را می دهد که با کم کردن هزینه های اپراتور و خطاهای ناشی از انجام عملیات رزرو به شیوه سنتی، به صورت قابل توجهی در هزینه های کسب و کار خود صرفه جویی کنند.

موارد استفاده از سرویس گردشگری

راه‌کاری نو برای مراکز رزرو دهنده

لاماسو سامانه‌های رزرواسیون آنلاین آژانس‌ها، شرکت‌ها و وب‌سایت‌های رزرودهنده را به نرم‌افزار هتل‌داریِ هتل‌ها متصل می‌کند. با این کار، مراکز رزرودهنده آنلاین می‌توانند آمار اتاق‌‌های قابل رزرو در هر هتل و شرایط و قیمت آن را مشاهده و در صورت درخواست مسافر، آن را برای مشتری رزرو کنند. برای ثبت رزرو، ابتدا آژانس یا مرکز رزرودهنده از سایت خود، درخواستی را برای سامانه لاماسو ارسال می‌کند و اطلاعات اتاق‌های قابل رزرو در هتل مدنظر را بلافاصله دریافت می‌کند. پس از آن، اطلاعات مسافرانی که درخواست متعلق به آن‌ها است توسط وب‌سرویس به سامانه لاماسو و درنتیجه هتل ارسال می‌شود و واچر مربوطه نیز از سامانه دریافت می‌شود. به‌این ترتیب، فرآیند رزرو بدون نیاز به پی‌گیری‌های اضافی اعم از تلفنی، شخص‌محور و... در سیستم مدیریت داخلی هتل ضبط و ثبت می‌شود.

راه‌کاری نو برای هتل‌ها

هتل‌ها می‌توانند با استفاده از سامانه رزرواسیون مرکزی (CRS) به مجموعه ی گسترده‌ای از آژانس‌ها و دیگر مراکز و واسطه‌های رزرودهنده متصل شوند و یا اینکه با راه اندازی یک وبسایت، امکان رزرو مستقیم اتاق‌های هتل را به مسافران خود بدهند. علاوه بر این، این امکان در اختیار هتل‌ها قرار می‌گیرد که به سیستم‌های اینترنتی بین المللی مانند Booking.com و Met Global متصل شده و کانال‌های رزرو و درآمد خود را افزایش دهند.

دیاگرام گردش‌کار

۱

ثبت نام

با ثبت نام در پادیوم، ۶ ماه رایگان از سرویس‌های غیر پولی استفاده کنید

ثبت نام در پادیوم
۲

مطالعه مستندات

مستندات پادیوم بصورت کامل و بروز در اختیار توسعه دهندگان قرار دارد

ورود به مستندات
۳

SandBox

در sandbox پادیوم، توسعه دهندگان میتوانند در محیط آزمایشگاهی قرار بگیرند

ورود به Sandbox

کارشناسان فروش پادیوم برای در اختیار گذاشتن اطلاعات بیشتر در مورد قیمت‌گذاری سرویس‌ها آماده هستند.

۰۲۱-۸۹۵۱۴۱۴۲