• چگونه می‌توانم با مدیر سیستم برای دریافت پشتیبانی ارتباط برقرار کنم؟

  در صورت نیاز کسب و کار برای برقراری ارتباط با مدیر سیستم، می‌توان از تیکت‌‌ها استفاده کرد. برای این منظور ابتدا تیکت توسط کسب و کار ایجاد و به بخش مورد نظر ارسال می‌شود. مدیر سیستم آن را می‌بیند و بسته به درخواست کسب و کار پاسخ آن را می‌دهد.

 • رمز عبور حساب کاربری خود را فراموش کرده‌ام. چگونه می‌توانم آن را بازیابی کنم؟

  در صورت فراموشی رمز عبور، باید هنگام ورود به حساب کاربری خود گزینه‌ی بازیابی رمز عبور را انتخاب کنید. در صورتی که ایمیل یا شماره موبایل جهت بازیابی داشته باشید یک کد به شماره تماس یا ایمیل شما ارسال می‌گردد. با وارد کردن کد ارسالی، به صفحه ای جهت تغییر رمز عبور هدایت خواهید شد.

 • چگونه می‌توانم رمز عبور حسابم را تغییر دهم؟

  جهت تغییر رمز عبور، پس از وارد شدن در پنل کاربری به مسیر امنیت و سپس تغییر رمز عبور مراجعه نمایید.
  در این قسمت ابتدا باید رمز عبور فعلی خود را وارد نموده و پس از آن رمز عبور جدید را تنظیم نمایید. در انتها کد نمایش داده شده در کادر را وارد کنید.
  برای انتخاب رمز عبور به خاطر داشته باشید، حداقل طول مجاز رمز عبور ۸ کاراکتر می‌باشد که باید شامل حداقل یک کاراکتر انگلیسی و عدد باشد.

 • چه کسانی می‌توانند از نسخه‌ی رایگان سرویس‌ها استفاده کنند؟

  امکان استفاده رایگان از خدمات مشخص شده، پس از ثبت نام در پادیوم برای تمام کسب و کار‌ها فراهم است.

 • چطور می‌توانم یک سرویس یا ویژگی جدید در PODIUM پیشنهاد دهم؟

  از طریق صفحه تماس با ما می‌توانید پیشنهادات خود را مطرح کنید. همکاران ما در اسرع وقت برای بررسی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

 • اطلاعات قیمت‌گذاری را چگونه می‌توانم پیدا کنم؟

  برای اطلاعات دقیق در مورد هزینه‌ی سرویس‌ها، می‌توانید به بخش قیمت‌گذاری در صفحه‌ی هر سرویس مراجعه کنید.

 • هزینه سرویس‌های پادیوم چگونه محاسبه می‌شود؟

  هزینه‌ی خدمات به ازای هر سرویس متفاوت بوده و عموما به صورت یک دوره‌ی اولیه استفاده رایگان و پس از آن، دریافت هزینه به ازای هر فراخوانی خواهد بود.

 • چگونه می‌توانم از سرویس‌های پاد استفاده کنم؟

  برای اینکه بتوانید از خدمات پاد در سامانه‌ی آنلاین خود (اپلیکیشن یا وب‌سایت) استفاده نمایید لازم است به عنوان کسب و کار ثبت‌نام شوید.
  با مراجعه به صفحه‌ی ثبت‌نام و یا بخش ثبت‌نام در صفحه‌ی هر سرویس و طی کردن مراحل، می‌توانید حساب کاربری جدید ایجاد نمایید.