درباره پاد

پاد را بیشتر بشناسید

سرزمین هوشمند پاد، پلتفرمی جامع است که با هدف توسعه اقتصاد پلتفرمی توسعه یافته است.

هدف سرزمین هوشمند پاد، ایجاد یک سرزمین مجازی است که در آن نیازهای شهروندان از طریق یک اکوسیستم یکپارچه پلتفرمی دیجیتال تأمین شود. در این سرزمین، کسب‌وکارها به عنوان تأمین‌کنندگان ارزش نهایی، می‌توانند با استفاده از این پلتفرم، محصولات و خدمات خود را به مصرف‌کنندگان نهایی ارائه کنند.

سرزمین هوشمند پاد با مجموعه‌ای از پلتفرم‌های کسب‌وکاری و مخاطب‌محور، در حوزه‌های بانکی و مالی، آموزش، انرژی، سلامت، گردشگری، بازی و سرگرمی، لجستیک، کشاورزی و نیازهای روزمره فعالیت می‌کند که مجموع آن‌ها پوشش‌دهنده بیشتر کالاها و خدمات موردنیاز مصرف‌کنندگان نهایی است.

در این سرزمین، سرویس‌های پایه‌ای و زیرساختی برای رفع نیازهای مشترک اکثر کسب‌و‌کارهای آنلاین پیاده‌سازی شده است و به صورت API در اختیار آنان قرار می‌گیرد. احراز هویت یکپارچه (SSO)، حساب دیجیتال، سرویس‌های بانکی و پرداخت، فضای ذخیره‌سازی ابری و سایر سرویس‌های مورد نیاز برای ایجاد، توسعه و نگهداری کسب‌وکار از خدمات پایه‌ای این پلتفرم یکپارچه است.

صاحبان کسب‌وکار با استفاده از سرویس‌های متنوع پاد، هزینه‌های ایجاد و حفظ کسب‌و‌کار دیجیتالی خود را کاهش می‌دهند و در کنار آن از فرآیندهای سریع پرداخت و افزایش ضریب امنیت تبادلات مالی بر بستر یک شبکه‌ی امن بانکی بهره می‌برند؛ علاوه بر این، کسب‌و کارها می‌توانند به جامعه کاربری بزرگ سرزمین هوشمند پاد نیز دسترسی داشته باشند.

پاد به عنوان یک سکوی امن، سریع و کارا، صاحبان کسب‌وکار را در جهت تمرکز بر توسعه بازار و جذب کاربران ماندگار در فضای دیجیتال، همراهی می‌کند.

پاد را بیشتر بشناسید

سرزمین هوشمند پاد، پلتفرمی از پلتفرم‌ها است؛ ما در پــاد می‌کوشیم تمام زیرساخت‌های مورد نیاز برای «سبک زندگی دیجیتال» را فراهم سازیم و از زیست‌بومی هم‌افزا و متشکل از کسب وکارهای دیجیتال، پشتیبانی کنیم.

کسب‌وکارها می‌توانند بدون دغدغه، تمرکزشان را بر روی بهبود خدمات قابل ارائه به مشتریان نهایی قرار دهند و از زنجیره‌ای از خدمات B2B2C،موجود بهره‌مند شوند. علاوه بر این، کاربران عادی نیز می‌توانند با استفاده از سیستم احراز هویت یکپارچه (SSO)، در پاد ثبت‌نام کنند و به عنوان شهروندی از این سرزمین هوشمند شناخته شوند.

در نتیجه کاربران پاد، کاربران کسب‌وکارهای پاد نیز محسوب می‌شوند و کسب‌وکارها می‌توانند از تجمیع کاربران در این سرزمین بهره ببرند.

به پادیوم قدرت داده اند:
pasargad
fanap
pod