راهکارهای دیجیتال چیست؟

راهکارهای دیجیتال پادیوم، راهکارهای یکپارچه و آماده‌ای هستند که به فراخور نیازهای گروه‌های مختلف کسب‌وکاری ایجاد شده‌اند. ما کوشیده‌ایم تا برای هر گروه کسب‌وکاری، از فروشگاه آنلاین گرفته تا مراکز تفریحی و خدماتی، یک راهکار دیجیتال یکپارچه و تخصصی ایجاد یا تأمین کنیم. به طور معمول، استفاده از این راهکارها (بر خلاف APIها) نیاز به پیاده‌سازی از سوی شما نداشته و پشتیبانان استقرار پادیوم، به شما کمک می‌کنند تا به سادگی از این راهکارها بهره‌مند شوید.

معرفی راهکارهای دیجیتال

راهکار مدیریت وجوه تنخواه کسب‌وکار
راهکار مدیریت وجوه تنخواه کسب‌وکار

سهولت و شفافیت در تنخواه‌های کسب و کار خود را با این راهکار تجربه کنید

یکی از چالش‌های بزرگ کسب‌و‌کارها به ویژه سازمان‌های بزرگ، مدیریت هزینه‌های خرد است که از طریق حساب تنخواه‌گردان انجام می‌شود. روش‌های سنتی درگیرشدن حساب شخصی تنخواه‌داران هم برای صاحب حساب و هم سازمان، چالش‌هایی را به همراه دارد. در سرزمین هوشمند پاد و در چارچوب حساب دیجیتال تجاری، سرویس تنخواه‌گردان پیش‌بینی شده تا عملیات مربوط به تنخواه‌گردان ذیل حساب اصلی سازمان انجام شود تا مشکلات قبلی مرتفع شده و نظارت و پیگیری تراکنش‌های مربوط به تنخواه‌گردان به نحو کامل‌تری اعمال شود.

راهکار مدیریت وجوه تنخواه کسب‌وکار

پادمارت
پادمارت

با پادمارت، فروشگاه خود را به سادگی بسازید و مدیریت کنید

بسیاری از فروشگاه‌های سنتی و فروشگاه‌های مبتنی بر شبکه‌های اجتماعی مثلا اینستاگرام، با رشد کسب‌وکار خود معمولا سراغ ایجاد فروشگاه اینترنتی (وب‌سایت) می‌روند. چرا که از این طریق می‌توانند هم مشتریان جدیدی جذب کنند و هم کل فرآیندهای کنترل موجودی، پرداخت، ارسال و... را به سادگی مدیریت ‌کنند.

پادمارت

پاداسپیس
پاداسپیس

خانه‌ی همیشگی اطلاعات شما، جایی میان ابرها!

پاداسپیس

آفیس
آفیس

مدیریت آسان کسب‌وکار با استفاده از ابزار‌های آنلاین!

میز کار پاد بستری برای ارائه انواع خدمات انعطاف‌پذیری است که تمامی ابزارهای موردنیاز را در دسترس کسب وکارها قرار می‌دهد

آفیس
شماره های تماس

همه روزهای هفته 24 ساعته

۰۲۱-۸۹۵۱۸۹۸۹