پادیوم را بیشتر بشناسید

پادیوم در سال 1398 در شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان (فناپ) و با حمایت بانک پاسارگاد متولد شد و آغاز به کار کرد.

’سرزمین هوشمند پاد، پلتفرمی از پلتفرم‌ها است؛ ما در پــاد می‌کوشیم تمام زیرساخت‌های مورد نیاز برای «سبک زندگی دیجیتال» را فراهم سازیم و از زیست‌بومی هم‌افزا و متشکل از کسب وکارهای دیجیتال، پشتیبانی کنیم.’’

راه‌اندازی، توسعه و هدایت یک کسب‌وکار نیازمند ارتباط با زنجیره معمولاً بزرگی از کسب‌وکارها به منظور تأمین خدمات پایه‌ای، زیرساختی و پشتیبانی است. بسیاری از شرکت‌ها و نهادها امروزه خدمات نرم‌افزاری آنلاین خود را در قالب API به کسب‌وکارهای دیگر ارائه می‌دهند: روشی چابک، امن، آسان و مقیاس‌پذیر.

تلاش ما در پادیوم این است که توسعه‌دهندگان برای ایجاد یک بستر نرم‌افزاری جدید، مجبور به توسعه تمام اجزای آن نباشند و برای دریافت خدمات دیجیتال، نیازمند مذاکره با ده‌ها نهاد و سازمان نشوند. ما تکه‌های پازل را در محیطی چابک و شفاف گرد هم آورده‌ایم تا توسعه‌دهندگان بتوانند با کنار هم چیدن این تکه‌ها، نرم‌افزار مطلوب خود را در کوتاه‌ترین زمان توسعه دهند.

توسعه‌دهندگان می‌توانند علاوه بر دسترسی به امکان مقایسه و بررسی خدمات متنوع دیجیتال، به صورت یکپارچه خدمات موردنیاز خود را از پادیوم دریافت کرده و با استفاده از مستندات شفاف موجود آن‌ها را به سهولت پیاده‌سازی کنند، همچنین پشتیبانی پادیوم برای راهنمایی جهت اتصال کسب‌وکارها به پادیوم، در دسترس است.

صاحبان کسب‌وکار با استفاده از سرویس‌های متنوع پاد، هزینه‌های ایجاد و حفظ کسب‌و‌کار دیجیتالی خود را کاهش می‌دهند و در کنار آن از فرآیندهای سریع پرداخت و افزایش ضریب امنیت تبادلات مالی بر بستر یک شبکه‌ی امن بانکی بهره می‌برند؛ علاوه بر این، کسب‌و کارها می‌توانند به جامعه کاربری بزرگ سرزمین هوشمند پاد نیز دسترسی داشته باشند.

پادیوم یک پلتفرم دوسویه است. به این معنی که کسب‌وکارها می‌توانند علاوه بر دریافت خدمات از پادیوم، API‌ها و خدمات خود را نیز در آن ارائه دهند.

محیط پادیوم یک محیط شفاف و رقابتی است که به کسب‌وکارها این امکان را می‌دهد تا بتوانند خدمات تامین‌کنندگان مختلف را از نظر قیمت، عملکرد و... با یکدیگر مقایسه کرده و از میان آن‌ها انتخاب کنند.

ارزش‌های ارائه شده توسط پادیوم برای کسب‌وکارها، یکپارچگی در ارائه و دریافت خدمات، سهولت عملیات و قیمت پایین زیرساخت‌ها و خدمات است.

به پادیوم قدرت داده اند:
pasargad
fanap
pod