بانک پاسارگاد

بانک پاسارگاد

در حال حاضر همه‌ی وب سرویس های بانک پاسارگاد اعم از خدمات سپرده، انتقال وجه، برداشت مستقیم (دایرکت دبیت) و استعلام‌های بانکی مانند استعلام چک از طریق پادیوم قابل دریافت است. 

بانک پاسارگاد در سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را آغاز کرده است. از جمله اهداف بانک پاسارگاد، ارائه‌ خدمات نوین و الکترونیک بانکی به مردم است. عرضه‌ی وب‌سرویس و apiهای بانکداری باز هم یکی از گام‌های بانک پاسارگاد در راستای تحقق بخشیدن به این هدف است. خدمات بانکداری باز به موسسات مالی و بانکی این امکان را می‌دهد که بستری قانونی و امن برای مبادلات اقتصادی مشتریان خود فراهم کنند. 

Apiها و وب سرویس‌ ها در فرایند بانکداری باز اهمیت زیادی دارند. چرا که روال اتصال به محصولات را به شیوه‌ای سریع، آسان، ارزان و امن میسر می‌کنند. به موسسه‌های مالی این امکان را می‌دهند زیرساخت‌های خود را توسعه داده و آن‌ها را با فناوری‌های نو به‌روزرسانی کنند. همچنین به شرکت‌ها و محصولات فین‌تکی و بعضا غیرفین‌تکی کمک می‌کند که در دنیای رقابت به رشد خود ادامه دهند. 

 api ها و وب سرویس های بانک پاسارگاد که در حال حاضر از طریق پادیوم قابل دریافت هستند که آنها را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید.


    مجموعه سرویس‌ها

    به پادیوم قدرت داده اند:
    pasargad
    fanap
    pod