سوالات متداول

عمومی

بازارچه API پادیوم مجموعه متنوعی از APIها را تجمیع کرده و در اختیار کسب‌وکارها و توسعه‌دهندگان قرار می‌دهد. این APIها متعلق به بانک پاسارگاد، سرزمین هوشمند پاد و سایر تأمین‌کنندگانی هستند که توانسته‌اند سرویس‌ها و API های خود را طبق استانداردهای بازارچه پادیوم در آن عرضه کنند.

خیر. استارتاپ‌های نوپا، توسعه‌دهندگان مستقل، کسب‌وکارهای خانگی و... نیز می‌توانند به پادیوم متصل شوند. اما استفاده از بعضی سرویس‌ها در شرایط مشخصی تنها توسط شرکت‌های ثبت‌شده امکان‌پذیر است.

برقراری اتصال فنی و بهره‌برداری از APIها نیازمند سطحی از توانمندی فنی در حوزه برنامه‌نویسی و توسعه نرم‌افزار است. در نتیجه، اگر آشنایی کافی با این حوزه ندارید، پیشنهاد می‌کنیم که از افراد دارای تخصص در این زمینه کمک بگیرید. اما راهکارهای کسب‌وکاری پادیوم، نظیر سامانه رزرواسیون اترز و فروشگاه‌ساز، توسط هر کسب‌وکاری و بدون نیاز به توان فنی برای توسعه نرم‌افزار قابل استفاده است.

بله. کسب‌وکارها می‌توانند APIهای متعلق به خود را در بازارچه پادیوم عرضه کنند. این فرآیند مستلزم طی فرآیند مذاکرات و تست و اتصال فنی است. پادیوم برای تمام APIهای موجود در بازارچه به صورت فعال بازاریابی می‌کند و خدمات شما در پیشخوان خود قرار می‌دهد.

کارمزد «پایه بانکی» برای خدمات تسویه از مبدا حساب دیجیتال پاسارگاد به شماره شبای سایر بانک‌ها به روش زیر محاسبه و کسر می‌گردد:

تراکنش پایا: یک صدم درصد مبلغ تراکنش با کف ۲۰۰۰ ریال و سقف ۲۵۰۰۰ ریال

تراکنش ساتنا: دو صدم درصد مبلغ تراکنش با کف ۳۰۰۰۰ ریال و سقف ۲۵۰۰۰۰ ریال


به پادیوم قدرت داده اند:
pasargad
fanap
pod